Aktualności

 

„Szkoła dla Rodziców i wychowawców”.        logo

Aktualnie trwa nabór  na kolejny turnus !

Zajęcia  dla grupy  rozpoczną się  w styczniu 2018.  Prosimy o potwierdzanie uczestnictwa

 

Cele:
– poprawa relacji rodzice (wychowawcy) – dzieci,
– wzajemne zrozumienie i otwarte porozumiewanie się,
– profilaktyka uzależnień i problemów psychologicznych.

Do uczestnictwa zapraszamy rodziców oraz pojedyncze osoby, które mają trudności w porozumieniu się z dziećmi lub chcą zapobiec powstaniu destrukcyjnych zachowań.

W szkole z dużą korzyścią zawodową i osobistą uczestniczą również nauczyciele i wychowawcy. Wydajemy zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo.

Liczba uczestników 10 – 12 osób.

Zapisy:

Zgłoszenia drogą telefoniczną (790 417 918 – przy braku odpowiedzi prosimy o SMS). Wskazana jest bezpłatna konsultacja wstępna.

Czas trwania – 12 spotkań po 4 godz. lekcyjne. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu,  w godz. wieczornych np. w czwartek od 17.00  do 20.00.

Termin rozpoczęcia kolejnej edycji –  po zapisaniu się min 8 – 10 osób.

Koszt uczestnictwa 250 zł od osoby za całość (w tym zaliczka 50 zł przy zapisie).

Osoba prowadząca (Jadwiga Kołakowska) ma wieloletnie doświadczenie w realizacji „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”.

******************

Od 1 maja 2017 prowadzę własną działalność gospodarczą pod nazwą:

Kołakowski  Paweł  Romuald     Psychoterapia   Superwizja      Terapia    Uzależnień.

adres: 18-400 Łomża pl. Niepodległości 16 lok. 6 – (Poradnia Psychologiczna – Rodzinna wejście od ul Polowej). Umawianie się na wizyty – 602 538 767 (najlepiej dzwonić o pełnych godzinach, jeśli nie odbieram proszę o wiadomość SMS).  Em; poradnia@psycholog-rodzinie.pl

Więcej informacji o usługach na portalu „Znany Lekarz” i możliwość zapisywania się na diagnozę i psychoterapię.

Świadczę również usługi na rzecz podmiotów leczniczych, samorządów i instytucji.

W ofercie;

SUPERWZJA  KLINICZNA  zespołów i pracowników placówek uzależnień  oraz  ocena i doradztwo w zakresie opracowywania programów psychoterapii.

Ponadto superwizja dla osób szkolących się do uzyskania certyfikatu specjalisty psychoterapii lub instruktora terapii uzależnień.

Superwizję  poprowadzi Paweł Romuald Kołakowski posiadający rekomendacje  Dyrektora Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,   Certyfikat    Rady Superwizorów Psychoterapii  Uzależnień, ekspert  d/s leczenia uzależnień PARPA.

Systematyczna superwizja oraz ocena jakości programu placówki  może pomóc w zdobyciu dodatkowych punktów przy kontraktowaniu świadczeń. (Zainteresowanych odsyłam do Rozp. Min. Zdrowia z 25.08.2016 r.).

Aktualnie prowadzę superwizję kliniczną zespołów i programów psychoterapii w  Ośrodkach Terapii Uzależnień   m. in, ;  Białystok,  Bielsko – Biała,   Czechowice Dziedzice,  Żywiec,  Gniezno, Konin, Kalisz, Ostrów Wielkopolski.

Ponadto prowadzę  superwizję kliniczną do celów szkoleniowych w programie do uzyskania certyfikatu Specjalisty Psychoterapii Uzależnień lub Instruktora Terapii Uzależnień na zlecenie PARPA  w Pszczynie.

W przypadku zainteresowania,  pytań – prośba o  kontakt  – 602 538 767.

 

& & & & & & & & &

 

Poradnia podpisała na 2017 r umowę z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży

na przeprowadzenie indywidualnego oraz grupowego poradnictwa psychologicznego

dla klientów P C P R w Łomży

Porady są oferowane przede wszystkim dla:   rodziców zastępczych, dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej, rodziców biologicznych, usamodzielnianych wychowanków rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo – wychowawczych oraz osób dotkniętych przemocą.

Osoby zainteresowane tą formą pomocy psychologicznej proszone są o kontakt i uzyskanie skierowania z PCPR w Łomży ul. Sz. Zambrowska 1/27.